EET-HC2S471LA
PanasonicPanasonic
EET-HC2S471LA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EET-HC2S471LA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: EET-HC2S471LA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EET-HC2S471LA
Tau Wae EET-HC2S471LA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5870 pcs Pepa Raraunga EET-HC2S471LA.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.394A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa EETHC2S471LA
P14096
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 388 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 388 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF