EET-HC2G101HA
PanasonicPanasonic
EET-HC2G101HA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EET-HC2G101HA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: EET-HC2G101HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EET-HC2G101HA
Tau Wae EET-HC2G101HA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6034 pcs Pepa Raraunga EET-HC2G101HA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 980mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa EETHC2G101HA
P14048
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.824 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.824 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF