EET-HC2E561BF
PanasonicPanasonic
EET-HC2E561BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EET-HC2E561BF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: EET-HC2E561BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EET-HC2E561BF
Tau Wae EET-HC2E561BF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5786 pcs Pepa Raraunga EET-HC2E561BF.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa EETHC2E561BF
P13237
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 296 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 296 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose