EET-ED2D152DA
PanasonicPanasonic
EET-ED2D152DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EET-ED2D152DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: EET-ED2D152DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EET-ED2D152DA
Tau Wae EET-ED2D152DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19166 pcs Pepa Raraunga EET-ED2D152DA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa TS-ED Ripple Current @ Low Frequency 3.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.08A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa EETED2D152DA
P11605
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 99 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 99 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF