EEH-ZE1V151P
PanasonicPanasonic
EEH-ZE1V151P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZE1V151P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: EEH-ZE1V151P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZE1V151P
Tau Wae EEH-ZE1V151P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60737 pcs Pepa Raraunga EEH-ZE1V151P.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa ZE
Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122143CT
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 145°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 27 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 2000 Hrs @ 145°C
Te kaha 150µF Nga tono Automotive