EEH-ZE1E331V
PanasonicPanasonic
EEH-ZE1E331V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZE1E331V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: EEH-ZE1E331V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZE1E331V
Tau Wae EEH-ZE1E331V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98729 pcs Pepa Raraunga EEH-ZE1E331V.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa ZE
Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEHZE1E331V
P122150TR
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 145°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 145°C
Te kaha 330µF Nga tono Automotive