EEH-ZC1V151P
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1V151P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZC1V151P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY HYB 150UF 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEH-ZC1V151P.pdf2.EEH-ZC1V151P.pdf3.EEH-ZC1V151P.pdf4.EEH-ZC1V151P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZC1V151P
Tau Wae EEH-ZC1V151P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY HYB 150UF 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa ZC
Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEHZC1V151P
P15470TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 27 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 150µF Nga tono Automotive