EEH-ZC1J820P
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZC1J820P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SPECIALITY POLYMER ALUMINUM ELEC
Ngā Rauemi: 1.EEH-ZC1J820P.pdf2.EEH-ZC1J820P.pdf3.EEH-ZC1J820P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZC1J820P
Tau Wae EEH-ZC1J820P Kaihanga Panasonic
Putanga - Kua tohua 63V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa ZC
Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEHZC1J820P
PCE5162TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 82µF Nga tono Automotive