EEH-ZC1J100P
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1J100P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZC1J100P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY HYB 10UF 63V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEH-ZC1J100P.pdf2.EEH-ZC1J100P.pdf3.EEH-ZC1J100P.pdf4.EEH-ZC1J100P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZC1J100P
Tau Wae EEH-ZC1J100P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY HYB 10UF 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa ZC
Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P15466CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 10µF Nga tono Automotive