EEH-ZA1E331P
PanasonicPanasonic
EEH-ZA1E331P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZA1E331P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEH-ZA1E331P.pdf2.EEH-ZA1E331P.pdf3.EEH-ZA1E331P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZA1E331P
Tau Wae EEH-ZA1E331P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa ZA
Ripple Current @ Low Frequency 375mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P15439CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono Automotive