EEF-UD0E221ER
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-UD0E221ER
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: EEF-UD0E221ER.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-UD0E221ER
Tau Wae EEF-UD0E221ER Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4018 pcs Pepa Raraunga EEF-UD0E221ER.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap UD
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Ratonga -
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose