EEF-SX0G101R
PanasonicPanasonic
EEF-SX0G101R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-SX0G101R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-SX0G101R
Tau Wae EEF-SX0G101R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79193 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap SX
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa PCE3559DKR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose