EEF-SX0E331E4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-SX0E331E4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: EEF-SX0E331E4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-SX0E331E4
Tau Wae EEF-SX0E331E4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5324 pcs Pepa Raraunga EEF-SX0E331E4.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 100kHz Ratonga -
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.5 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose