EEF-SE0J181CR
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-SE0J181CR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 180UF 6.3V SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-SE0J181CR
Tau Wae EEF-SE0J181CR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 180UF 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5045 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui - Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap SE
Ratonga - Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) Te kaha 180µF