EEF-LX0D471R4
PanasonicPanasonic
EEF-LX0D471R4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-LX0D471R4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Ngā Rauemi: EEF-LX0D471R4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-LX0D471R4
Tau Wae EEF-LX0D471R4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103071 pcs Pepa Raraunga EEF-LX0D471R4.pdf
Putanga - Kua tohua 2V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap LX
Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa EEFLX0D471R4
PCE5032TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.5 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEF-LX0E471R
EEF-LX0E471R
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
I roto i te taonga: 70801 pcs
Tikiake: EEF-LX0E471R.pdf
RFQ
EEF-LX0D561R4
EEF-LX0D561R4
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
I roto i te taonga: 63873 pcs
Tikiake: EEF-LX0D561R4.pdf
RFQ
EEF-LX0D471R
EEF-LX0D471R
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD