EEF-HX1C150R
PanasonicPanasonic
EEF-HX1C150R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-HX1C150R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEF-HX1C150R.pdf2.EEF-HX1C150R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-HX1C150R
Tau Wae EEF-HX1C150R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139203 pcs Pepa Raraunga 1.EEF-HX1C150R.pdf2.EEF-HX1C150R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap HX
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa EEFHX1C150R Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 15µF