EEF-HX0D561R
PanasonicPanasonic
EEF-HX0D561R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-HX0D561R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEF-HX0D561R.pdf2.EEF-HX0D561R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-HX0D561R
Tau Wae EEF-HX0D561R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107816 pcs Pepa Raraunga 1.EEF-HX0D561R.pdf2.EEF-HX0D561R.pdf
Putanga - Kua tohua 2V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap HX
Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa EEFHX0D561R Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 560µF