EEF-CX1D470R
PanasonicPanasonic
EEF-CX1D470R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-CX1D470R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Ngā Rauemi: EEF-CX1D470R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-CX1D470R
Tau Wae EEF-CX1D470R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110334 pcs Pepa Raraunga EEF-CX1D470R.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap CX
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa P18996DKR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF