EEF-CX0E271R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-CX0E271R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% SMD
Ngā Rauemi: EEF-CX0E271R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-CX0E271R
Tau Wae EEF-CX0E271R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5044 pcs Pepa Raraunga EEF-CX0E271R.pdf
Momo Polymer Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa SP-Cap CX Ratonga -
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose