EEF-CD1A390ER
PanasonicPanasonic
EEF-CD1A390ER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-CD1A390ER
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 39UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: EEF-CD1A390ER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-CD1A390ER
Tau Wae EEF-CD1A390ER Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 39UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119323 pcs Pepa Raraunga EEF-CD1A390ER.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap CD
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa EEFCD1A390ER
PCE4943TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose