EEE-TK2A470AQ
PanasonicPanasonic
EEE-TK2A470AQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-TK2A470AQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEE-TK2A470AQ.pdf2.EEE-TK2A470AQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-TK2A470AQ
Tau Wae EEE-TK2A470AQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108272 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-TK2A470AQ.pdf2.EEE-TK2A470AQ.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TK Ripple Current @ Low Frequency 187.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEETK2A470AQ
PCE4916TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 420 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 420 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose