EEE-TK1C681AQ
PanasonicPanasonic
EEE-TK1C681AQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-TK1C681AQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEE-TK1C681AQ.pdf2.EEE-TK1C681AQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-TK1C681AQ
Tau Wae EEE-TK1C681AQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66715 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-TK1C681AQ.pdf2.EEE-TK1C681AQ.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TK Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa PCE4879CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 680µF