EEE-TG1H681M
PanasonicPanasonic
EEE-TG1H681M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-TG1H681M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: EEE-TG1H681M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-TG1H681M
Tau Wae EEE-TG1H681M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4287 pcs Pepa Raraunga EEE-TG1H681M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa TG Ripple Current @ Low Frequency 617.5mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa EEETG1H681M
PCE4082TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 140 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 140 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 680µF Nga tono Automotive