EEE-TG1E681UN
PanasonicPanasonic
EEE-TG1E681UN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-TG1E681UN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: EEE-TG1E681UN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-TG1E681UN
Tau Wae EEE-TG1E681UN Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4855 pcs Pepa Raraunga EEE-TG1E681UN.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TG Ratonga AEC-Q200
Ko te poari - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEETG1E681UN
PCE4070TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 680µF