EEE-TG1A152UQ
PanasonicPanasonic
EEE-TG1A152UQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-TG1A152UQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEE-TG1A152UQ.pdf2.EEE-TG1A152UQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-TG1A152UQ
Tau Wae EEE-TG1A152UQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5961 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-TG1A152UQ.pdf2.EEE-TG1A152UQ.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TG Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa EEETG1A152UQ
PCE4036TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1500µF Nga tono Automotive