EEE-HD1A222AQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-HD1A222AQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Ngā Rauemi: 1.EEE-HD1A222AQ.pdf2.EEE-HD1A222AQ.pdf3.EEE-HD1A222AQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-HD1A222AQ
Tau Wae EEE-HD1A222AQ Kaihanga Panasonic
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HD-V Ripple Current @ Low Frequency 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 775mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa PCE5241DKR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono Automotive, High Temperature Reflow