EEE-FP1A330AR
PanasonicPanasonic
EEE-FP1A330AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-FP1A330AR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEE-FP1A330AR.pdf2.EEE-FP1A330AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-FP1A330AR
Tau Wae EEE-FP1A330AR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355318 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-FP1A330AR.pdf2.EEE-FP1A330AR.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FP Ripple Current @ Low Frequency 156mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa PCE4520DKR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 360 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono Automotive