EEE-FK1V390SR
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-FK1V390SR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SMD AL ELECTROLYTIC, 35VDC, 39UF
Ngā Rauemi: 1.EEE-FK1V390SR.pdf2.EEE-FK1V390SR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-FK1V390SR
Tau Wae EEE-FK1V390SR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SMD AL ELECTROLYTIC, 35VDC, 39UF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 683899 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-FK1V390SR.pdf2.EEE-FK1V390SR.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FKS Ripple Current @ Low Frequency 104mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEEFK1V390SR
PCE5159TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 700 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono Automotive