EEE-FK1V180SR
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-FK1V180SR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SMD AL ELECTROLYTIC, 35VDC, 18UF
Ngā Rauemi: 1.EEE-FK1V180SR.pdf2.EEE-FK1V180SR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-FK1V180SR
Tau Wae EEE-FK1V180SR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SMD AL ELECTROLYTIC, 35VDC, 18UF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 833072 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-FK1V180SR.pdf2.EEE-FK1V180SR.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa FKS Ripple Current @ Low Frequency 58.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEEFK1V180SR
PCE5153TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.35 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 18µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.35 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 18µF Nga tono Automotive