EEE-FK1A242SV
PanasonicPanasonic
EEE-FK1A242SV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-FK1A242SV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2400UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEE-FK1A242SV.pdf2.EEE-FK1A242SV.pdf3.EEE-FK1A242SV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-FK1A242SV
Tau Wae EEE-FK1A242SV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2400UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FKS Ripple Current @ Low Frequency 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEEFK1A242SV
P122508TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2400µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2400µF Nga tono Automotive