EEE-1CA100NR
PanasonicPanasonic
EEE-1CA100NR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEE-1CA100NR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEE-1CA100NR.pdf2.EEE-1CA100NR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEE-1CA100NR
Tau Wae EEE-1CA100NR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 458478 pcs Pepa Raraunga 1.EEE-1CA100NR.pdf2.EEE-1CA100NR.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa S Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.5mA @ 10kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa PCE4291CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono Automotive