EEC-S5R5V474N
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC-S5R5V474N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP .47F 5.5V T/H
Ngā Rauemi: EEC-S5R5V474N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC-S5R5V474N
Tau Wae EEC-S5R5V474N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP .47F 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27046 pcs Pepa Raraunga EEC-S5R5V474N.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.748" L x 0.217" W (19.00mm x 5.50mm)
Raupapa SG Packaging Tray
Paa / Case Axial, Can - Vertical Ētahi Ingoa EECS5R5V474N
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 Ohm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Te kaha 470mF