EEC-F5R5U224N
PanasonicPanasonic
EEC-F5R5U224N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC-F5R5U224N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP .22F 5.5V T/H
Ngā Rauemi: EEC-F5R5U224N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC-F5R5U224N
Tau Wae EEC-F5R5U224N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP .22F 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57534 pcs Pepa Raraunga EEC-F5R5U224N.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.531" Dia (13.50mm)
Raupapa NF Packaging Tray
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa EECF5R5U224N
P17041
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 75 Ohm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 220mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial 75 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Te kaha 220mF