EEA-GA1H3R3
PanasonicPanasonic
EEA-GA1H3R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-GA1H3R3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-GA1H3R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-GA1H3R3
Tau Wae EEA-GA1H3R3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1349165 pcs Pepa Raraunga EEA-GA1H3R3.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa GA Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.1mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAGA1H3R3
P14507
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-GA1H4R7
EEA-GA1H4R7
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1358052 pcs
Tikiake: EEA-GA1H4R7.pdf
RFQ
EEA-GA1H4R7B
EEA-GA1H4R7B
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 2009164 pcs
Tikiake: EEA-GA1H4R7B.pdf
RFQ
EEA-GA1H3R3H
EEA-GA1H3R3H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL