EEA-GA1E680
PanasonicPanasonic
EEA-GA1E680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-GA1E680
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-GA1E680.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-GA1E680
Tau Wae EEA-GA1E680 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 619150 pcs Pepa Raraunga EEA-GA1E680.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa GA Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAGA1E680
P14492
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose