EEA-GA1E150
PanasonicPanasonic
EEA-GA1E150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-GA1E150
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-GA1E150.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-GA1E150
Tau Wae EEA-GA1E150 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1206073 pcs Pepa Raraunga EEA-GA1E150.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa GA Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 69.75mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAGA1E150
P14489
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-GA1E220
EEA-GA1E220
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1301753 pcs
Tikiake: EEA-GA1E220.pdf
RFQ
EEA-GA1C470
EEA-GA1C470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 977320 pcs
Tikiake: EEA-GA1C470.pdf
RFQ
EEA-GA1E150H
EEA-GA1E150H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEA-GA1E150H.pdf
EEA-GA1E150B
EEA-GA1E150B