EEA-GA1A221
PanasonicPanasonic
EEA-GA1A221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-GA1A221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-GA1A221.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-GA1A221
Tau Wae EEA-GA1A221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529675 pcs Pepa Raraunga EEA-GA1A221.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa GA Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 248mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAGA1A221
P14481
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-GA1A330H
EEA-GA1A330H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1716661 pcs
Tikiake: EEA-GA1A330H.pdf
RFQ
EEA-GA1A330
EEA-GA1A330
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 1191345 pcs
Tikiake: EEA-GA1A330.pdf
RFQ
EEA-GA1A221H
EEA-GA1A221H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEA-GA1A221H.pdf
EEA-GA1A220H
EEA-GA1A220H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEA-GA1A220H.pdf
EEA-GA1A221B
EEA-GA1A221B