EEA-FC0J560
PanasonicPanasonic
EEA-FC0J560 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-FC0J560
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-FC0J560.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-FC0J560
Tau Wae EEA-FC0J560 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 853670 pcs Pepa Raraunga EEA-FC0J560.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAFC0J560
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 950 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-FC0J121B
EEA-FC0J121B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 851918 pcs
Tikiake: EEA-FC0J121B.pdf
RFQ
EEA-FC0J560H
EEA-FC0J560H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 6.3V RADIAL