ECW-U4563V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4563V17 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U4563V17
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC 2825
Ngā Rauemi: ECW-U4563V17.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U4563V17
Tau Wae ECW-U4563V17 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC 2825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97688 pcs Pepa Raraunga ECW-U4563V17.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Raupapa ECW-UC(V17)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2825 (7163 Metric) Ētahi Ingoa PCF1435DKR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2825 (7163 Metric)
Te kaha 0.056µF Nga tono DC Link, DC Filtering