ECW-U4273V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4273V17 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U4273V17
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.027UF 5% 400VDC 2420
Ngā Rauemi: ECW-U4273V17.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U4273V17
Tau Wae ECW-U4273V17 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.027UF 5% 400VDC 2420 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94075 pcs Pepa Raraunga ECW-U4273V17.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) Raupapa ECW-UC(V17)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2420 (6050 Metric) Ētahi Ingoa PCF1431CT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2420 (6050 Metric)
Te kaha 0.027µF Nga tono DC Link, DC Filtering