ECW-U2332KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2332KC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2332KC9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 250VDC 1913
Ngā Rauemi: ECW-U2332KC9.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2332KC9
Tau Wae ECW-U2332KC9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 250VDC 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 166659 pcs Pepa Raraunga ECW-U2332KC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1913 (4833 Metric) Ētahi Ingoa PCF1253DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / Request inventory verification Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) Te kaha 3300pF