ECW-U2223KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2223KC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2223KC9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC 1913
Ngā Rauemi: ECW-U2223KC9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2223KC9
Tau Wae ECW-U2223KC9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194511 pcs Pepa Raraunga ECW-U2223KC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1913 (4833 Metric) Ētahi Ingoa ECWU2223KC9
PCF1263TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose