ECW-U1C394JB9
PanasonicPanasonic
ECW-U1C394JB9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1C394JB9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 5% 16VDC 2416
Ngā Rauemi: ECW-U1C394JB9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1C394JB9
Tau Wae ECW-U1C394JB9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 5% 16VDC 2416 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6004 pcs Pepa Raraunga ECW-U1C394JB9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Raupapa ECW-U(B)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2416 (6041 Metric) Ētahi Ingoa ECWU1C394JB9
PCF1065TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.102" (2.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF Film Capacitor 16V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) Te kaha 0.39µF