ECW-U1684KCV
PanasonicPanasonic
ECW-U1684KCV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1684KCV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC 3925
Ngā Rauemi: ECW-U1684KCV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1684KCV
Tau Wae ECW-U1684KCV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC 3925 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84222 pcs Pepa Raraunga ECW-U1684KCV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.386" L x 0.248" W (9.80mm x 6.30mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3925 (9863 Metric) Ētahi Ingoa ECWU1684KCV
PCF1244TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 3925 (9863 Metric)
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose