ECW-U1474KCV
PanasonicPanasonic
ECW-U1474KCV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1474KCV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 3022
Ngā Rauemi: ECW-U1474KCV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1474KCV
Tau Wae ECW-U1474KCV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 3022 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88013 pcs Pepa Raraunga ECW-U1474KCV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.303" L x 0.217" W (7.70mm x 5.50mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 3022 (7755 Metric) Ētahi Ingoa PCF1242DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 3022 (7755 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose