ECW-HC3F822JQ
PanasonicPanasonic
ECW-HC3F822JQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HC3F822JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 5% 3KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECW-HC3F822JQ.pdf2.ECW-HC3F822JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HC3F822JQ
Tau Wae ECW-HC3F822JQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 3KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121873 pcs Pepa Raraunga 1.ECW-HC3F822JQ.pdf2.ECW-HC3F822JQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 3000V (3kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.016" L x 0.295" W (25.80mm x 7.50mm) Raupapa ECW-H(C)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHC3F822JQ
P16756
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.878" (22.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF Film Capacitor 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 8200pF Nga tono General Purpose