ECW-HA3C433HQ
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C433HQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C433HQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C433HQ
Tau Wae ECW-HA3C433HQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94140 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C433HQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.811" L x 0.504" W (20.60mm x 12.80mm) Raupapa ECW-H(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C433HQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.008" (25.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.043µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.043µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-HA3C433J
ECW-HA3C433J
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.043UF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 88924 pcs
Tikiake: ECW-HA3C433J.pdf
RFQ
ECW-HA3C432JQ
ECW-HA3C432JQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 4300PF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 322755 pcs
Tikiake: ECW-HA3C432JQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C433H
ECW-HA3C433H
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD