ECW-HA3C103HB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C103HB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C103HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C103HB
Tau Wae ECW-HA3C103HB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 245617 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C103HB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.799" L x 0.252" W (20.30mm x 6.40mm) Raupapa ECW-H(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C103HB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.681" (17.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-HA3C103JB
ECW-HA3C103JB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 250357 pcs
Tikiake: ECW-HA3C103JB.pdf
RFQ
ECW-HA3C103H
ECW-HA3C103H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 3% 1.6KVDC RAD