ECW-H6304HCC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H6304HCC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.3UF 3% 630VDC RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H6304HCC
Tau Wae ECW-H6304HCC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.3UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.815" L x 0.583" W (20.70mm x 14.80mm) Raupapa ECW-H(C)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH6304HCC
P122474
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.831" (21.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.3µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.3µF Nga tono General Purpose