ECW-H6114HCC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H6114HCC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H6114HCC
Tau Wae ECW-H6114HCC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.815" L x 0.354" W (20.70mm x 9.00mm) Raupapa ECW-H(C)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH6114HCC
P122463
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.606" (15.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.11µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.11µF Nga tono General Purpose